Taisyklės

I. Patalpindamas(-a) savo gyvenimo aprašymą www.cvuzsienis.lt  duomenų bazėje sutinku ir patvirtinu, kad:

 1. www.cvuzsienis.lt   saugotų, esant reikalui apdorotų ar panaudotų tiesioginės rinkodaros tikslais mano pateiktus duomenis ir perduotų juos tretiesiems asmenims (darbdaviams).
 2. www.cvuzsienis.lt  neatsako už žalą, kuri gali atsirasti dėl darbdavių (duomenų gavėjų), besinaudojančių www.cvuzsienis.lt  paslaugomis, veiksmų, taip pat neatsako už pateiktų duomenų konfidencialumą.
 3. www.cvuzsienis.lt  gali savo nuožiūra pašalinti netinkamai užpildytus CV.
 4. Pateiksiu tik teisingus duomenis, kuriuos galėsiu keisti arba visai pašalinti, taip pat turėsiu galimybę pasirinkti CV galiojimo statusą (aktyvus, pasyvus ar konfidencialus).
 5. Duomenų pateikimas www.cvuzsienis.lt  duomenų bazėje man nesuteiks jokių teisių į duomenų bazės nuosavybę.
 6. www.cvuzsienis.lt  konsultantai neprivalo manęs įdarbinti ar kokiais nors veiksmais įtakoti mano įsidarbinimo galimybes, nes darbo pasiūlymus teikia darbdaviai.

II. Įgaliotas asmuo, registruodamas(-a) įmonę www.cvuzsienis.lt portale, sutinka ir patvirtina, kad:

 1. Pateiks pilnus ir teisingus įmonės duomenis (įskaitant ir įmonės logotipą).
 2. www.cvuzsienis.lt portale bei duomenų bazėje esantiems kandidatams bus pateikta teisinga informacija apie laisvas darbo vietas esančias užsienio mieste. Darbo pasiūlymai (skelbimai) pateikiami tik į realiai egzistuojančias bei laisvas darbo vietas.
 3. Be klientų, pateikusių www.cvuzsienis.lt duomenų bazėje savo asmeninius duomenis, sutikimo neperduos jų duomenų tretiesiems asmenims.
 4. Netalpins LR įstatymų neatitinkančio turinio darbo skelbimų.
 5. Daugiau nei vieno skelbimo talpinimas ieškant kandidatų iš esmės į vienas ir tas pačias pareigas, siekiant pritraukti kuo daugiau dėmesio, o taip pat fiktyvių profilių kūrimas dėl to paties tikslo yra griežtai draudžiamas.
 6. Gautus kandidatų duomenis naudos tik įdarbinimo tikslais.
 7. Be atskiro www.cvuzsienis.lt leidimo, nesuteiks portale gautos informacijos apie kandidatus tretiesiems asmenims, jei to nereikalauja LR įstatymai.

cvuzsienis.lt pasilieka teisę nepublikuoti darbo skelbimų naudojamų reklamos arba tarpininkavimo įdarbinant užsienyje tikslais ar be perspėjimo užbokuoti prieigą nesilaikantiems portalo naudojimosi taisyklių.
cvuzsienis.lt administracija neatsako už lankytojų pateiktos informacijos turinį, teisingumą bei logotipų ar kitos firminės atributikos panaudojimą.
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...