UAB Personeta

UAB Personeta, ЗАО

OLANDIJOS ĮMONĖ IEŠKO ŽMONIŲ DIRBTI GĖLIŲ ŠILTNAMIUOSE

Объявление действительно до:2018-07-11
Сфера деятельности предприятия:Сельское хозяйство
Характер работы:(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)

(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)
Mūsų partneriams, Olandų įmonei, ieškome darbuotojų norinčių dirbti gėlių šiltnamiuose Olandijoje.

I Š V Y K I M O D A T O S:
2018-04-05 ( 1 VYRO)
2018-04-12 (3 moterų ir 2 vyrų)
2018-04-20 (3 moterų ir 2 vyrų)

Darbo pobūdis:

  • Darbas prie gėlių apdirbimo linijų;
  • Pumpurų, nudžiųvusių lapų ištraukimas, gėlių genėjimas;
  • Gėlių sodinimas, genėjimas, priežiūra, sodinukų sodinimas į vazonėlius, ir kiti paruošiamieji darbai;
Reikalavimai:

  • Galimybė išvažiuoti į Olandiją bent 3 mėnesiams;
  • Stipri motivacija fiziniam darbui;
  • Anglų kalbos pagrindai (nebūtina, jeigu grupėje yra Angliškai arba Lenkiškai kalbančių asmenų)
  • Amžius nuo 18 iki 40 metų.
Siūlome:

  • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėje, be jokių įdarbinimo mokesčių;
  • Kas savaitę ir laiku mokamą atlyginimą. Jeigu Jums daugiau nei 23 metai, darbdavio siūlomas atlyginimas bus 9,58 EUR prieš mokesčius;
  • Apgyvendinimą darbo metu Olandijoje (apgyvendinimas mokamas apie 80-90 EUR savaitei);
  • Nemokamą transportą į ir iš darbo.
Siųsti cv el. paštu: *** ir tel. pasiteiravimui +370-663-63567

Контактный телефон: 866363567
Больше объявлений о работе >>
Время действия этого объявления о работе закончилось 2018-07-11 Больше объявлений о работе >
При возникновении вопросов пишите нам.
Мы будем очень благодарны, если вы сообщите нам о любых замеченных на сайте
ошибках или недостающих функциях.
Обращаюсь по поводу:
Ваше имя:
Адрес электронной почты:
Телефон(не обязательно):
Вопросы, пожелания:
Пожалуйста, ждите...