UAB Personeta

UAB Personeta, Private limited liability company

OLANDIJOS ĮMONĖ IEŠKO ŽMONIŲ DIRBTI GĖLIŲ ŠILTNAMIUOSE

Advert is valid until:2018-07-11
Company activity field:Agriculture
Job description:(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)

(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)
Mūsų partneriams, Olandų įmonei, ieškome darbuotojų norinčių dirbti gėlių šiltnamiuose Olandijoje.

I Š V Y K I M O D A T O S:
2018-04-05 ( 1 VYRO)
2018-04-12 (3 moterų ir 2 vyrų)
2018-04-20 (3 moterų ir 2 vyrų)

Darbo pobūdis:

  • Darbas prie gėlių apdirbimo linijų;
  • Pumpurų, nudžiųvusių lapų ištraukimas, gėlių genėjimas;
  • Gėlių sodinimas, genėjimas, priežiūra, sodinukų sodinimas į vazonėlius, ir kiti paruošiamieji darbai;
Reikalavimai:

  • Galimybė išvažiuoti į Olandiją bent 3 mėnesiams;
  • Stipri motivacija fiziniam darbui;
  • Anglų kalbos pagrindai (nebūtina, jeigu grupėje yra Angliškai arba Lenkiškai kalbančių asmenų)
  • Amžius nuo 18 iki 40 metų.
Siūlome:

  • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėje, be jokių įdarbinimo mokesčių;
  • Kas savaitę ir laiku mokamą atlyginimą. Jeigu Jums daugiau nei 23 metai, darbdavio siūlomas atlyginimas bus 9,58 EUR prieš mokesčius;
  • Apgyvendinimą darbo metu Olandijoje (apgyvendinimas mokamas apie 80-90 EUR savaitei);
  • Nemokamą transportą į ir iš darbo.
Siųsti cv el. paštu: *** ir tel. pasiteiravimui +370-663-63567

Contact phone number: 866363567
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-07-11 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...