Darbai svetur

Darbai svetur

Viešbučio darbuotojas Graikijos salose

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000―1500 €
Skelbimas galioja iki:2023-10-19
Darbo pobūdis:Įvairiose Graikijos salose, taip pat ir žemyninėje dalyje, ieškomi viešbučių ir restoranų darbuotojai naujam vasaros sezonui !

Pozicijos:

- Padavėjai;
- Barmenai;
- Virtuvės šefai;
- Kambarių tvarkytojai;
- Receptionist;
- Hostess

Alga priklauso nuo turimos patirties. Be patirties 1000 eur/mėn. į rankas. Turintiems patirties prasideda nuo 1300 eur. Būstas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Darbas 6d./sav.po 8val./d.


Darbo pradžia - jau dabar !
Sezonas baigiasi spalio pab.
Reikalavimai darbuotojui:- Anglų kalba
- Patirtis būtų privalumas
- Kitų užsienio kalbų mokėjimas - didelis privalumas.
Įmonė siūlo:- Tiesioginius kontraktus su viešbučiu ar restoranu
- Bonusus pasibaigus kontraktui
- Nemokamą pasitikimą iš oro uosto
- Draugišką kolektyvą ir malonią darbo atmosferą.
Kontaktinis telefonas: +37062466641
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Darbai svetur http://www.darbaisvetur.lt

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje,Danijoje,Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje , JAV . Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturDaugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2023-10-19 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...