Darbai svetur

Darbai svetur

Veterinaras Anglijoje

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 3500 €
Skelbimas galioja iki:2023-10-19
Darbo pobūdis:Anglijoje, Coventry, Eastbourne ir Hambleton miestuose, ieškome veterinarų. Gali būti tiek ką tik studijęs pabaigę asmenys, tiek jau turintys patirties.

Darbo pobūdis :

Būdami veterinarijos gydytoju, besispecializuojančiu naminių gyvūnėlių srityje, kandidatai apžiūrės gyvūnus, kad nustatytų jų sveikatos problemas ir gydys gyvūnus dėl jų sveikatos būklės. Kandidatai geba tinkamai prižiūrėti žaizdas ir moka savarankiškai atlikti šių naminių gyvūnų operaciją.

Atlyginimas pradžioje nuo 40 000 svarų per metus.

Kompanija taip pat suteikia :

- 5 000 svarų persikėlimui į šalį
- 2 500 svarų vizos gavimui
- Anglų kalbos mokymus

Viso proceso metu Jums bus priskirtas koordinatorius, kuris pagelbės ir konsultuos kiekviename žingsnyje dėl vizos gavimo, dokumentų pateikimo, būsto ir kelionės organizavimo bei kitais klausimais.

Nuo CV pateikimo klinikos direktorius susisieks su Jumis 5 dienų bėgyje.

Pageidaujantys gali dirbti rotacijos principu ( kelias savaites dirbti ir tada savaitei grįžti namo).
Reikalavimai darbuotojui:- Universitetinis veterinarijos gydytojo išsilavinimas EAEVE patvirtintame universitete ( Lietuvos sveikatos mokslų universitetas)
- Anglų kalbos lygis bent B2 lygis;
- Pasirengęs dirbti Anglijoje mažiausiai tris metus;
- Vairuotojo pažymėjimas privalumas.
Kontaktinis telefonas: +37062466641
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Darbai svetur http://www.darbaisvetur.lt

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje,Danijoje,Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje , JAV . Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturDaugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...