Davai, UAB

Suvirintojas (TIG aliuminis)

Atlyginimas atskaičius mokesčius4000―4500 €
Skelbimas galioja iki:2021-08-08
Darbo pobūdis:Darbo pobūdisSkubiai ieškome 4-6 suvirintojų projektui Danijoje:

Darbas 6/3 rotacijų pagrindu.
Darbo pobūdis - metalo konstrukcijų virinimas cechuose.
Metalo konstrukcijų pobūdis - vidutinio dydžio aliuminio platformos.

66 darbo valandos per savaitę: nuo pirmadienio iki šeštadienio.
Sekmadienis - poilsio diena.Reikalavimai darbuotojui
  • analogiško darbo patirtis
  • 141 suvirinimo sertifikatas (neturintiems organizuojame įmonės lėšomis)
  • anglų kalba (susikalbėjimo lygmenyje)
  • vairuotojo pažymėjimas
  • galimybė pradėti dirbti NEDELSIANT
Mes jums siūlome
  • danišką darbo sutartį su visomis socialinėmis garantijomis
  • darbo užmokestį mokamą kas dvi savaites
  • organizuojamas ir apmokamas keliones į Daniją ir atgal
  • apgyvendinimą tik VIENVIEČIUOSE KAMBARIUOSE
  • darbo rūbai/avalynė, visos kitos darbo priemonės

Daugiau informacijos I-V 8:00-17:00 telefono numeriais:
+37062077737
+37069858753

Kandidatuodami patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „Davai“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais, bei kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Davai“ duomenų bazėje dvejus metus.

Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.Atlyginimas4000-4500 €/mėn. į rankas
150 DKK/val. + viršvalandžiai + atostoginiai
Naktinėje pamainoje mokama 192,15 DKK/val
Kontaktinis telefonas: +370 620 77737
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-08-08 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...