Scan Con Group A/S

Suvirintojai Danijoje ir Norvegijoje

Atlyginimas atskaičius mokesčius3400―3800 €
Skelbimas galioja iki:2023-04-21
Darbo pobūdis:Projektams Danijoje bei Norvegijoje ieškome metalo konstrukcijų suvirintojų ir laivų suvirintojų su galiojančiais sertifikatais 135(138), 136

Reikalavimai kandidatams:
* Virinimo patirtis prie metalo konstrukcijų ir laivų remonte/statyboje
* Anglų kalba
* Hot work pažymėjimas
* Galiojantys sertifikatai 136/135/138.

Mes siūlome:
* Norvegiška/ Daniška sutartis
* Kelionės ir apgyvendinimas po vieną kambaryje
* Valandinis atlyginimas, priklausomai nuo patirties, projekto, mokestinės sistemos: ~15-17 EUR/val. į rankas.

CV siųskite adresu: ***, ***
Telefonai pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val.: +37061795097, +37061276021
Kontaktinis telefonas: +37061276021
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2023-04-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...