Hirexo

Hirexo, Private limited liability company

Slaugytojas (-a) Vokietijoje

Advert is valid until:2019-04-12
Company activity field:Services
Job description:Siūlome darbą slaugytojai (-ui) Vokietijoje
Siūlome nuolatinį darbą slaugytojai (-ui) Vokietijoje, Bavarijoje – vienoje gražiausių Vokietijos vietų.

Darbo pobūdis:
·padėti seneliui (-ei) namuose kasdieninėje veikloje (paduoti reikiamus daiktus, įjungti televizorių ir kt.)
·padėti fiziškai (nusiprausti, pavalgyti, apsirengti);
·bendrauti, suteikti pagalbą kurios prašo prižiūrimas asmuo;
·tvarkyti namus;
·gaminti.

Reikalavimai
·susikalbėti vokiečių kalba;
·slaugytojos išsilavinimas (privalumas);
·panašaus ar analogiško darbo patirtis (privalumas);
·atsakingas požiūris į darbą;
·noras ir motyvacija padėti žmonėms.

Mes Jums siūlome
·vokiečių kalbos apmokymus (pagal poreikį);
·apmokymus darbui (pagal poreikį);
·geras ir patogias gyvenimo sąlygas (nemokamai);
·visas socialines garantijas.

Atlyginimas
·nuo 1450 EUR/mėn. (apgyvendinimas, maistas nieko nekainuoja).

Norėdami kandidatuoti į šią poziciją – susisiekite su mumis telefonu +37064030006 arba el. paštu ***
Contact phone number: 864030006
Hirexo http://www.hirexo.eu

Mes – „Hirexo“, įdarbinimo agentūra, padedanti įvairių sričių specialistams, kvalifikuotiems ar nekvalifikuotiems darbuotojams rasti jų ieškantį darbdavį tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
MISIJA
Savų siekių turi tiek darbuotojai, tiek darbdaviai, todėl esame partneris, kuris užtikrina, kad abi pusės rastų saugumą: darbuotojas finansinį, socialinį ir psichologinį, darbdavys – savalaikį ir kokybišką paslaugų atlikimą.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-04-12 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...