Scan Con Group A/S

Skubiai - 2 surinkėjai projektui Norvegijoje

Atlyginimas atskaičius mokesčius3000―4000 €
Skelbimas galioja iki:2024-11-04
Darbo pobūdis:Skubiam išvykimui, 3 savaičių projektui ieškome 2 surinkėjų. Darbas laive, varilių skyriuje , fundamentu konstravimas.

Mes siūlome:
* Norvegiška darbo sutartis,
* Valandinis atskaičius mokesčius 17-19 EUR/val (Priklausomai nuo pasirinktos mokesčių sistemos).
Kelionės į/iš projekto.
* Apgyvendinimas po vieną kambaryje.
* Darbo automobilis.
Reikalavimai kandidatams:
* Kalbėti angliškai.
* Turėti galiojantį hotwork,
* Gebėti dirbti savarankiškai.
* Bent vienam reikia turėti vairuotojo pažymėjimą.
Dėl daugiau informacijos susisiekite telefonu +37061795097; +37061276021
Kontaktinis telefonas: +37061276021
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...