Darbai svetur

Darbai svetur

Santechnikas Nyderlanduose

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 2000 €
Skelbimas galioja iki:2022-10-21
Darbo pobūdis:Įmonė Nyderlanduose ieško patyrusių santechnikų. Įmonė vykdo naujos statybos ir renovacijos projektus visoje Nyderlandų teritorijoje - namų ir butų.

Jei turite bent 3 metų santechniko darbo patirtį ir esate motyvuotas dirbti augančioje įmonėje, šis darbo pasiūlymas kaip tik Jums!

Jūsų užduotys dirbant bus šios:

- Atvykus bus trijų dienų mokymai įmonės mokymo centre.
- Visos santechnikos sistemos - vandentiekio, dujų, vandentiekio, kanalizacijos, nuotekų - montavimas. (PPE vamzdžiai, "Geberit" klozetai, variniai vamzdžiai, PVC kanalizacija ir kt.)
- Techninių brėžinių skaitymas;
- Dirbti kartu su kitais darbuotojais kaip vieninga komanda, kad projektai būtų užbaigti laiku;
- Kitos susijusios užduotys.

Alga 500 -520 eur/sav. į rankas . Nemokamas būstas (vienvietis kambarys). Alga kas savaitę mokama. Kontraktas olandiškas. Kompanija kompensuoja 100eur kelionei iki Olandijos.
Reikalavimai darbuotojui:- Norint dalyvauti konkurse į šią laisvą darbo vietą, reikia pateikti gyvenimo aprašymą anglų kalba;
- Geri bendravimo įgūdžiai anglų kalba;
- Ne mažesnė kaip 3 metų santechniko darbo patirtis;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Reikalinga VCA. Agentūra padės kandidatams kuo greičiau gauti kursus ir egzaminus, už kuriuos sumoka agentūra.
- Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
- Gebėjimas suprasti techninius brėžinius;
- Galimybė būti Nyderlanduose ilgą laiką.
Kontaktinis telefonas: +37062466641
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Darbai svetur http://www.darbaisvetur.lt

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje,Danijoje,Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje , JAV . Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturDaugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...