Nordeksa

Nordeksa, Private limited liability company

Reikalingi uogų rinkėjai darbui Švedijoje

Advert is valid until:2018-05-27
Company activity field:Services
Job description:Kviečiame prie komandos prisijungti braškių ir aviečių rinkėjus darbui Švedijoje.
Laisvų vietų - 10.

Darbo pobūdis:
- Braškių ir aviečių rinkimas
- Ravėjimas
- Etikečių klijavimas, indelių uždarymas ir pan.

Reikalavimai:
- anglų arba lenkų kalbos žinios
- žalingų įpročių neturėjimas, atsakingumas, iniciatyvumas, pozityvumas
- patirtis dirbant tokio pobūdžio darbą (būtų privalumas)
- B kat. vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas)

Mes Jums siūlome:
- socialines garantijas
- laiku mokamą atlyginimą
- geras apgyvendinimo sąlygas
- visapusišką pagalbą iškilus problemoms

Darbo pradžia - 06.04; darbo pabaiga - 09.29.

Dėl detalesnės informacijos prašome skambinti telefonu +37065678000. El. paštas: ***.
Contact phone number: +37065678000
Nordeksa http://www.nordeksa.lt

NORDEKSA - tarptautinė konsultacinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo (darbo nuomos) įmonė.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-05-27 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...