SCAN CON GROUP A/S

Reikalingi staliai-statybininkai Danijoje

Atlyginimas atskaičius mokesčius3200―3600 €
Skelbimas galioja iki:2021-10-14
Darbo pobūdis:
Numatomiems projektams Danijoje ieškome stalių-statybininkų lauko fasado, vidaus apdailos ir kitiems darbams atlikti.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJAMS:
* Statybų fasado/vidaus apdailos darbų patirtis.
* Anglų kalba.
* Vairuotojo pažymėjimas (bent vienam iš komandos).
* Kruopštumas, gebėjimas planuotis laiką, dirbti komandoje.

MES SIŪLOME:
* Daniška darbo sutartis.
* Atlyginimas mokamas kas dvi savaites.
* Kelionės ir apgyvendinimas (po vieną kambaryje) suteikiama
įmonės.
* Transportas vykimui į/iš darbo.
* Darbui reikalingi įrankiai/įranga.

Telefonai pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val.: +37061795097, +37061276021
CV siųskite adresu *** arba ***
Kontaktinis telefonas: 861795097

Scan Con Group A/S Danijos kompanija jau daugiau nei 20 metų užsiima laivų statyba, remontu ir kitais projektais Skandinavijoje. Savo klientus aprūpina kvalifikuotais darbuotojais dideliems ilgalaikiams projektams.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-10-14 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...