Ham Log Gruppe

Ham Log Gruppe, Private limited liability company

Reikalingi sandėlio darbuotojai Vokietijoje be kalbos, atlyginimas iki 1800 Eur

Advert is valid until:2020-07-25
Company activity field:Logistics
Job description:Darbo vieta: Hanoveris

Darbo aprašymas:

Siūlomas Darbas Vokietijoje, sandėlyje - sulčių ir vaisvandenių maišymas pagal schemas: nuo vienų palečių ant kitų palečių. Pakuočių patikra, išvaizda, supilstymo datos. Kokybiškas paruošimas transportavimui, pagal schemas. Darbas sandėlyje nėra sudėtingas - darbuotojai apmokinami ir instruktuojami darbo vietoje.

Mes jums siūlome:
  • Ilgalaikę vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą nuo 1300 – 1800 Eur;
  • Priedai prie atlyginimo už rezultatus (bonusai);
  • Nemokmą apgyvendinimą*;
  • Dokumentų tvarkymą**;
  • Nemokamą kelionę***.
Reikalavimai:
  • Fizinė ištvermė;
  • Darbštumas.
* Kompensacijos: Suteikiami darbo rūbai, apmokama už darbo avalynę, kurią įsigyjate patys (po 3 darbo mėnesių 40 Eur pervedama į Jūsų banko sąskaitą, kartu su darbo užmokesčiu).

Pirmos kelionės iš Lietuvos į Vokietiją išlaidos (po 3 darbo mėnesių 100 Eur pervedama į Jūsų banko sąskaitą, kartu su darbo užmokesčiu.

**Apgyvendinimas: Gyvensite po du kambaryje, netoti darbo vietos, su visais patogumais, yra internetas, mokami tik komunaliniai mokesčiai 100-120 Eur/mėn. atskaičiuojami iš darbo užmokesčio.

***Dokumentų tvarkymas: registracija, banko sąskaita, mokesčių susigrąžinimas, išmokos už vaikus, ir pan.

KONTAKTAI
Tel. +370 69520383
El. paštas ***; ***

Contact phone number: +37069520383
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-07-25 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...