Techvitas

Techvitas, Private limited liability company

Pardavimų vadybininkas

Advert is valid until:2017-10-24
Company activity field:Trade
Job description:Veržli ir greitai auganti įmonė kviečia prie komandos prisijungti pardavimų vadybininką, kuris kuruotų Estijos rinką. Automatizacijos, robotizacijos, mechatronikos procesų išmanymas - didelis privalumas. Labai vertiname norą ir gebėjimą nuolat augti ir tobulėti.

Darbo pobūdis:
  • Pramonės įrengimų ir jų komponentų pardavimų vykdymas: naujų klientų paieška, egzistuojančių klientų aptarnavimas, jų poreikių analizė, komercinių pasiūlymų ruošimas, pardavimo proceso užbaigimas;
  • Darbas su CRM - duomenų apie klientą fiksavimas, vizitų/skambučių planavimas, surinktų duomenų fiksavimas programoje, pirkimo-pardavimo dokumentų suvedimas (komercinių pasiūlymų, PVM sąskaitų faktūrų);
  • Kontaktų su klientais palaikymas: vizitai, skambučiai, pardavimai.
  • Dalyvavimas produktų mokymuose, renginiuose klientams.
Reikalavimai:
  • Aukštasis universitetinis/koleginis išsilavinimas pramonės inžinerijos srityje (gali būti automatikos, robotikos, mechatronikos sritys);
  • Vadybiniai sugebėjimai;
  • Estų kalbos žinios;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas.
Mes Jums siūlome:
  • Konkurencingą į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę tobulėti ir augti profesinėje srityje.
Contact phone number: +370 655 56355
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-10-24 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...