Headex

Headex, Private limited liability company

Krovos darbai Olandijoje. Greitas išvykimas ir nemokamas apgyvendinimas!

Advert is valid until:2018-10-19
Company activity field:Logistics
Job description:Darbo pobūdis:
Jei esi ištvermingas, turi fizinio darbo patirties ir nori užsidirbti užsienyje, šis darbas kaip tik tau:

- krovos darbai viename didžiausių ir moderniausių fabrikų Olandijoje.

Requirements for employee:Reikalavimai:
- fizinio darbo patirtis;
- noras ir motyvacija dirbti;
- ištvermė, atsakingumas, darbštumas, punktualumas;
- anglų kalbos pagrindai.

Company offers:Mes siūlome:
- nemokamą įdarbinimą;
- atlyginimą nuo 1400 eur/mėn;
- nemokamą gyvenamąją vietą;
- kompensuojamą nuvykimą Lietuva - Olandija;
- visas socialines garantijas.

Turi šiam darbui tinkamą draugą? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai! http://projektai.headex.eu/rekomendacijos/krovejas/

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: http://www.headex.eu/lt/privatumo-politika/“.

Contact phone number: 861598307
Headex http://www.headex.eu

Headex Group - tarptautinė įmonių grupė, teikianti darbuotojų atrankos ir laikino įdarbinimo paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Išsamesnė informacija tel.nr. +370 686 96 926, adresas Švitrigailos g. 11B.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-10-19 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...