Reditus LT

Reditus LT, Private limited liability company

Krovėjas (orlaivio pakrovimas)

Advert is valid until:2018-08-01
Company activity field:Logistics
Job description:Šiuo metu yra reikalingi 12 krovėjų darbui Miuncheno oro uoste. Darbo patirtis nebūtina.

Darbo pobūdis
  • Orlaivių pakrovimas/ iškrovimas;
Reikalavimai
  • Motyvuoto ir darbštaus darbuotojo;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Šnekamoji vokiečių kalba – B1 lygis;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
Mes jums siūlome
  • Darbo užmokestis: nuo 1500 į rankas;
  • Darbo valandų skaičius: 40 val. per savaitę, galimi viršvalandžiai;
  • Suteikiamas nemokamas automobilio parkavimas oro uosto zonoje.
  • Suteikiama 50 % nuolaida maistui oro uoste.
  • Suteikiamas 35 mėnesinis priedas.
  • Pagalba apgyvendinimo klausimais.

Contact phone number: +370 611 45080
Reditus LT http://www.reditus.lt/darbo-skelbimai/

Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos užsienyje. Galimos tiek kvalifikuoto, tiek nekvalifikuoto darbo pozicijos.

Daugiau darbo skelbimų:

More job adverts >>
This job advert has expired 2018-08-01 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...