Darbai svetur

Darbai svetur

Komandos vadovas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1600 €
Skelbimas galioja iki:2022-12-22
Darbo pobūdis:Nijkerk mieste mėsos kompanijai reikalingas komandos vadovas / team leader.

Savo komandoje turėtumėte 4-5 lietuvius (krovėjus), kuriems turėtumėte vertėjauti, organizuoti, koordinuoti jų darbą. Pačiam dalį laiko taip pat tektų atlikti krovimo funkcijas.

Alga pradžioje 13eur/val., po trijų mėn. kyla iki 14eur/val.

Darbas 40val./sav.

Būstas suteikiamas, gyvenate su lietuviais. Transportas į darbą suteikiamas.
Reikalavimai darbuotojui:- Gera anglų kalba
- Vairuotojo pažymėjimas
- Fizinė ištvermė
Privalumai:- Nuosavas automobilis
Įmonė siūlo:- Olandiškas kontraktas
- Ilgalaikis darbas
Kontaktinis telefonas: +37062466641
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Darbai svetur http://www.darbaisvetur.lt

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje,Danijoje,Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje , JAV . Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturDaugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...