Marino grupė

Marino grupė, Private limited liability company

DARBŲ VADOVAS (LAIVŲ STATYBA)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 3500 €
Advert is valid until:2019-11-30
Company activity field:Construction, real estate
Job description:UAB "Marino projektai" Laivuose, megajachtose ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK, izoliavimo, skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai. Personalo sk.tel.: +37067113751 Dirbame Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje ir kt.šalyse.

Darbo pobūdis:
  • Nuolatinis darbas įvairiuose tarptautiniuose objektuose: laivų statyboje (mega jachtos, kariniai laivai, kruizai).
  • būsite atsakingas už darbų planavimą, organizavimą ir kontrolę vienoje didžiausių laivų statyklų Europoje.
  • Planuosite ir valdysite darbą, kontroliuosite ir valdysite darbų atlikimo kokybę, bendrausite su užsakovu, turėsite galimybę savarankiškai formuoti sau pavaldžią komandą ir jai vadovausite (50 – 100 darbuotojų);
  • dalyvavimas pasitarimuose;
  • darbas komandiruotėje per Lietuvos įmonę;
  • vykdymas užsakovo nurodymų.
Reikalavimai:
  • patirtis laivų statybos objektuose (PRIVALOMA);
  • aukštasis išsilavinimas;
  • kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • ANGLŲ arba VOKIEČIŲ kalbos mokėjimas;
  • savarankiškumas;
  • pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
  • brėžinių skaitymas didelis privalumas;
  • vadovavimo patirtis;
  • dalykiškumas;
  • turite puikius planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžius.
  • vairuotojo pažymėjimas

Mes Jums siūlome:
  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • geras gyvenimo sąlygas;
  • lankstų komandiruočių grafiką;
  • stabiliai mokamą aukštesnį nei rinkos atlyginimą, su priedais, priklausančiais nuo pasiektų rezultatų;
  • įmonėje realizuoti save ir savo idėjas;
  • pastovų darbą;
  • suteiksime galimybę dirbti su tarptautiniais projektais didžiausiose Europos laivų statyklose;
  • užtikrinsim dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe;
  • galėsite siekti karjeros, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, tobulėti kaip specialistui.
Contact phone number: +37067113751
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-11-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...