Baltic Workforce

Baltic Workforce, UAB

DARBAS VALYMO SEKTORIUJE DANIJOJE

Atlyginimas atskaičius mokesčius1500―3000 €
Skelbimas galioja iki:2020-06-28
Darbo pobūdis:Ieškome 1 žmogaus dirbti valymo darbus Danijoje.

Darbo pradžia: kada galite greičiausiai iki 2020 m. gruodžio 31 d.
Darbo vieta: 5450 Otterup, Danija.

Darbo pobūdis: privačių namų ir biurų valymas.
Reikalavimai: B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, anglų kalba.

Darbo užmokestis: 95 DKK/valandą (~12,71 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginių.
Apgyvendinimas: 500 DKK (~ 66,91 Eur) per savaitę.

Jei atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, prašome susisiekti su Ieva:
+ 370 5 2107508
+ 45 78 77 36 84

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas;
*Legalų įdarbinimą Danijoje;
*Laiku mokamą atlyginimą;
*Nemokamą pagalbą tvarkantis visus reikiamus dokumentus;
*Visapusišką pagalbą prieš išvykstant ir jau esant užsienyje;
*Apgyvendinimą su visais reikiamais patogumais.

Legalus įdarbinimas / Socialinės garantijos / Laiku mokamas atlyginimas / Nemokamos paslaugos

Baltic Workforce – tarptautinė kompanija, turinti biurus Danijoje, Lietuvoje, Lenkijoje bei Rumunijoje. Esame vieni iš rinkos lyderių tarp laikinojo įdarbinimo kompanijų Danijoje ir turime daugiau nei 16 metų patirtį įdarbinant bei administruojant darbuotojus.
Daugiau apie mus www.balticworkforce.com
Kontaktinis telefonas: 85 2107508
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-06-28 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...