Baltec CNC Technologies

Baltec CNC Technologies, Private limited liability company

CNC frezavimo įrenginių operatorius (-ė) Kaune

Atlyginimas atskaičius mokesčius900―1200 €
Advert is valid until:2021-12-08
Job description:

Atlyginimas: 900 – 1200 Eur./mėn. į rankas (su perspektyva didėti)

Darbo pobūdis:

Metalo gaminių gamyba programinio CNC valdymo įrenginiais (frezavimas).

Reikalavimai:

    Darbo patirtis dirbant su programinio CNC valdymo įrenginiais (frezavimas);
    Brėžinių skaitymas ir supratimas;
    Motyvacija dirbti, tobulėti ir gilintis į gamybos procesus;
    Pareigingumas, sąžiningumas ir greita orientacija;
Darbas dviem pamainomis (I pamaina 6:00-14:30; II pamaina 14:00-22:30)

Mes Jums siūlome:

    Darbą šauniame kolektyve;
    Kompetenciją ir gebėjimus atitinkantį atlyginimą (nuo 900 iki 1200 eurų į rankas);
    Profesinį tobulėjimą su profesionalų komanda.
Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti telefonu:
8686 94866

Daugiau informacijos apie mus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje:
www.baltec-cnc.com

Contact phone number: 868694866
Baltec CNC Technologies http://www.baltec-cnc.com

Beveik 20 metų sėkmingai dirbanti, stabili įmonė, teikianti įvairaus spektro metalo apdirbimo paslaugas. Didžioji dalis paslaugų eksportuojama į Vakarų šalis. Šiuo metu įmonėje dirba apie 125 darbuotojai, didžioji dalis jų - gamybos bazėje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-12-08 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...