Darbai svetur

Autobuso vairuotojas Olandijoje

Atlyginimas atskaičius mokesčius2200―2500 €
Skelbimas galioja iki:2024-01-19
Darbo pobūdis:Olandijoje skubiai ieškome autobuso vairuotojų.

Darbo pobūdis : vežioti keleivius po Olandiją ir kaimynines šalis.

Darbas 36-40 val. per savaitę. Darbo pamainos gali būti įvairios.

Alga 550-600 eur/sav. į rankas + priedai už darbą naktimis ar savaitgaliais.

Būstas suteikiamas nemokamai (dvivietis kambarys).

Alga mokama kas savaitę.

Kontraktas olandiškas.
Reikalavimai darbuotojui:- Gera anglų arba olandų kalba;
- D kat.vairuotojo pažymėjimas;
- 95 kodas.
Kontaktinis telefonas: +37062466641
Darbai svetur http://www.darbaisvetur.lt

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje,Danijoje,Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje , JAV . Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2024-01-19 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...