Straipsnių paieška
2013-03-06

Patraukli absolvento CV – misija įmanoma

Daugelis CV pavyzdžių internete yra sukurta žmonėms su darbo patirtimi. Tačiau ką daryti ką tik baigusiam studijas žmogui ir ieškančiam pirmo darbo? Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines strategijas, norint savo CV padaryti patrauklesniu darbdaviui.

Jeigu neturite darbo patirties, bet gerai mokėtės, akcentuokite mokslus. Į CV papildomai įrašykite savo mokslo metų vidurkį, dalykų susijusių su darbo pobūdžiu pažymius, bei bakalaurinio darbo temą ir pažymį. Taip pat galite nurodyti, kelintas buvote pagal pažymius kurse. Taip darbdaviui įrodysite, kad mokslo metais tikrai daug stengėtės ir būsite stropus darbuotojas.

Įrašykite praktiką. Nors šis dirbtas laikotarpis yra trumpas, bet labai svarbus. Įrašykite ne tik dirbtos įmonės pavadinimą, bet ir darbus kuriuos teko atlikti įmonėje. Galbūt Jūs kūrėte įmonės konkurentų analizę arba skaičiavote darbuotojų atlyginimus? Darbdaviai mėgsta konkretumą, todėl neverta rašyti abstrakčiomis frazėmis.

Jeigu studijų metu buvote aktyvistas, tai būtina irgi pažymėti CV. Įrašykite organizacijas, kurių veikloje dalyvavote, kursus kuriuos lankėte (bet tik susijusius su darbu), seminarus kuriuose dalyvavote kaip dalyvis. Tačiau šiuo atžvilgiu svarbu nepersistengti ir rašyti tik svarbiausius.

Šie keli pataisymai padarys Jūsų CV gerokai patrauklesnį darbdaviams. Taip daug dažniau sulauksite pakvietimo į pokalbį, ir tikėtina greičiau įsidarbinsite. Sėkmės ieškant darbo!
 

Jūsų vardas:
Komentarų dar nėra. Būkite pirmas!
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...