Nozi

Nozi

REGISTRATŪROS DARBUOTOJAI VIEŠBUTYJE

Atlyginimas atskaičius mokesčius1100―1500 €
Advert is valid until:2021-06-07
Job description:DARBO VIETA
Kipras.

DARBO POBŪDIS
Pasitiksite bei išlydėsite viešbučio klientus/ svečius.
Laikytis standartinių viešbučio įregistravimo ir išsiregistravimo procedūrų.
Suteiksite svečiams visą jiems rūpimą informaciją.
Tvarkysite informacinius pranešimus viešbučio svečiams.
Nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas (3k. per parą).
6 darbo dienos per savaitę (po 8 val).
Terminuota sutartis iki spalio mėnesio.

REIKALAVIMAI
Pagarbus, malonus gebėjimas bendrauti.
Anglų ir rusų(privalumas) kalbų mokėjimas.
Patirtis dirbant analogiškus darbas (privalumas).

ATLYGINIMAS
Bazinis atlyginimas į rankas 780-900eur/mėn + arbatpinigiai.
6 darbo dienos per savaitę po 8val.

APGYVENDINIMAS
Nemokamas apgyvendinimas viešbutyje.
Apgyvendinama kambariuose po 1-2 asmenis.

NOZI JUMS SIŪLO
Nemokamą tarpininkavimo paslaugą.
Padėsime susiorganizuoti kelionę iš Lietuvos į Olandiją.
Padėsime iškilus klausimams jau esant užsienyje.

GYVENIMO APRAŠYMUS SIŲSKITE:
cv(eta)nozi.lt
TELEFONAS PASITEIRAUTI:
+37067971477
Contact phone number: +37067971477
Nozi http://nozi.lt

Nozi

Esame įmonė, tarpininkaujanti žmonėms, norintiems įsidarbinti užsienyje. Ieškome potencialių kandidatų siūlomiems darbams, dirbti Europos šalyse.
Komunikuojame su kandidatais, padedame visais su darbu susijusiais klausimais.

Ieškome geriausių sprendimų tiek darbuotojui, tiek darbdaviui – siūlome taupyti savo laiko ir pinigų išteklius kartu su mumis.
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-06-07 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...