"Marino projektai"

"Marino projektai", Private limited liability company

ELEKTRIKAI VOKIETIJOJE

Atlyginimas atskaičius mokesčius2200―3800 €
Advert is valid until:2020-11-30
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Darbo pobūdis:
  • elektros instaliacijos darbai Vokietijoje.
  • darbas komandiruotėje, lietuvių komandoje, SKUBUS IŠVYKIMAS.
Reikalavimai:
  • darbo patirtis
  • pažymėjimas apie išsilavinimą
Mes jums siūlome:
  • gerą atlyginimą;
  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • laiku mokamą sutartą atlyginimą;
  • lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
  • geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
  • papildomą darbuotojų draudimą;
  • kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;
  • tobulėjimo galimybes.
Atlyginimas:
2400-2600 €/mėn. į rankas
Contact phone number: +37064529703
"Marino projektai" http://www.marinoprojects.com

UAB "Marino projektai" Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Kinijoje,Singapūre ir kt.šalyse.

www.marinoprojects.com
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-11-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...