Majoni AB, Private limited liability company

Manager

Advert is valid until:2015-06-18
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Statybų bendrovė Majoni AB ieško vadybininko, Švedijoje

Darbo aprašymas:

medžiagų ir įrankių tiekimas i objektus pagal projektų ir statybos darbų vadovų užsakymus;

gyvenamųjų patalpų ir darbuotojų priežiūra;

prekių užsakymas ir jų kontrolė;

sandėlio priežiūra;

autoūkio priežiūra.

Reikalavimai:

puikios anglų kalbos žinios;

geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ( MS Office programų paketas );

gebėjimas spręsti problemas, atsakingas požiūris į darbą;

greita orientacija, savarankiškumas

gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai

vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

darbą draugiškame ir dinamiškame kolektyve;

darbo grafikas: 14 dienu darbas Švedijoje, 14 laisvadienių Lietuvoje;

įmonė apmoka visas išlaidas susijusias su pragyvenimu Švedijoje;

atlyginimas nuo 700 EUR.

More job adverts >>
This job advert has expired 2015-06-18 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...