Darbai svetur

Darbai svetur

Sunkvežimių ir priekabų mechanikas Š.Airijoje!

Dalintis
Skelbimas galioja iki:2019-02-28
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Ieškome patirties turinčio sunkvežimių ir priekabų mechaniko darbui Newry mieste Šiaurės Airijoje!

Darbas seniai įsikūrusioje automobilių remonto įmonėje,kurioje dėl padidėjusio darbo krūvio ieškome papildomų darbuotojų, kurie galėtų prisijungti prie draugiškos komandos. Įmonė dirba su visais sunkvežimių ir priekabų modeliais.Taip pat ieškome pagalbinio darbuotojo(gali turėti mažiau patirties),kuris pagelbėtų mechanikams prie sunkvežimių ir piekabų remonto,atliktų pavestas užduotis servise,taip pat priklausytų pagalbiniai darbai kieme.

Atlyginimas: £9.00/val. mechanikams ir £8.00/val. pagalbiniams darbuotojams (po 2 mėnesių yra galimybė atlyginimą pasikelti). Atlyginimas mokamas kartą per savaitę į banko sąskaitą.

Darbo laikas:

*nuo pirmadienio iki penktadienio 8:30 - 18:00val;
*šeštadieniais 8:30 - 13:00val.

Būstas suteikiamas kiek toliau nuo darbo vietos,į/iš darbo darbuotojai vežiojami 1-2 mėnėsius,vėliau darbuotojai transportu pasirūpina patys.

Reikalavimai:

-Anglų kalba;
-Patirtis mechanikos srityje;
-Savi įrankiai būtų privalumas.
Atlyginimas atskaičius mokesčius (€):1500
Kontaktinis telefonas: 862466641
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Darbai svetur http://www.darbaisvetur.lt

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturDaugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...