ISMIRA

ISMIRA, UAB

Padavėjas

Skelbimas galioja iki:2018-07-17
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Sezoniniam darbui Kipre nuo Gegužės iki Lapkričio mėnesio ieškome:
- kambarinių
- padavejų
- virėjų

- registratūros darbuotojų

Kipre visada geras oras, šilta ir saulėta. Po darbo dirbantieji gali mėgautis paplūdimais ar vykti į garsiausias kurortines vietas prie jūros.
Atlyginimas pasirodė nedidelis palyginant su kitomis šalimis?
Jūs tikriausiai pamiršote paskaičiuoti, kad nuo jūsų gaunamo atlyginimo bus išskaičiouta 15-30 % mokesčių. O kur dar mokestis už  būstą bei komunalinius potarnavimus, maistą?
Vykstantieji dirbti į Kiprą į rankas gauna atlyginimą nurodytą skelbime. Jums nekainuoja būstas ir maitinimas, kurio pasirupino darbdavys, todėl visas gaunamas atlygis už darbą + arbatpinigiai lieka Jums.
Todėl siūlome gerai apsvarstyti šį pasiūlymą užsidirbti ir puikiai praleisti laiką.

Reikalavimai darbuotojui:-18+
-Anglų bei rusų kalbos žinojimas

Gyvenimo aprašymą siųskite anglų kalba

Įmonė siūlo:- 9 darbo vaandos per dieną
- 1 išeiginė diena per savaitė
- apgyvendinimas nemokamas
- maitinias nemokamas
- med. draudimas
*13 atlyginimą tik dirbantiems visą sezoną
Atlyginimas:
- pirmus 2 mėnesius - €600,
- sekancius 2 mėnesius - €750,
- dar sekančius 2 menesius - €800.

Kontaktinis telefonas: +37046345009
ISMIRA http://www.ismira.lt

ISMIRA, UAB

Our company offers recruitment and manning services to the foreign employers and to the biggest cruise companies in the world - leaders of the cruise vacation industry. We perform professional selection, training, and processing to provide our employers with qualified and motivated personnel.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-07-17 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...