UAB Personeta

OLANDIJOS ĮMONĖ IEŠKO ŽMONIŲ DIRBTI GĖLIŲ ŠILTNAMIUOSE

Skelbimas galioja iki:2018-07-11
Įmonės veiklos sritis:Žemės ūkis
Darbo pobūdis:(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)

(ĮDARBINIMUI NETAIKOME JOKIŲ MOKESČIŲ)
Mūsų partneriams, Olandų įmonei, ieškome darbuotojų norinčių dirbti gėlių šiltnamiuose Olandijoje.

I Š V Y K I M O D A T O S:
2018-04-05 ( 1 VYRO)
2018-04-12 (3 moterų ir 2 vyrų)
2018-04-20 (3 moterų ir 2 vyrų)

Darbo pobūdis:

  • Darbas prie gėlių apdirbimo linijų;
  • Pumpurų, nudžiųvusių lapų ištraukimas, gėlių genėjimas;
  • Gėlių sodinimas, genėjimas, priežiūra, sodinukų sodinimas į vazonėlius, ir kiti paruošiamieji darbai;
Reikalavimai:

  • Galimybė išvažiuoti į Olandiją bent 3 mėnesiams;
  • Stipri motivacija fiziniam darbui;
  • Anglų kalbos pagrindai (nebūtina, jeigu grupėje yra Angliškai arba Lenkiškai kalbančių asmenų)
  • Amžius nuo 18 iki 40 metų.
Siūlome:

  • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėje, be jokių įdarbinimo mokesčių;
  • Kas savaitę ir laiku mokamą atlyginimą. Jeigu Jums daugiau nei 23 metai, darbdavio siūlomas atlyginimas bus 9,58 EUR prieš mokesčius;
  • Apgyvendinimą darbo metu Olandijoje (apgyvendinimas mokamas apie 80-90 EUR savaitei);
  • Nemokamą transportą į ir iš darbo.
Siųsti cv el. paštu: *** ir tel. pasiteiravimui +370-663-63567

Kontaktinis telefonas: 866363567
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-07-11 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...