Puderbach GmbH

Gamybos darbuotojas Vokietijoje (Padėklų gamykla)

Skelbimas galioja iki:2019-06-24
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis:

Ieškome gamybos darbuotojo Vokietijoje pastoviam darbui padėklų/palečių gamykloje.

Reikalavimai:

Dirbant gamyboje patirties nereikia, svarbu būti sveikam ir fiziškai stipriam. Pagrinde reikia rankomis dėlioti lenteles iš paketų į padėklų gamybos liniją. Galima dirbti ir nemokant kalbos. Privalumas jei turite šakinio krautuvo teises.

Mes jums siūlome:

Pagalbą įsikuriant (buto nuoma, dokumentų tvarkymas ir t.t.).
Per metus suteikiamos 24 dienos apmokamų atostogų. 40-48 darbo valandos per savaite.
Netoli įmones suteikiama gyvenama vieta (nuoma su mokesčiais už komunalines paslaugas 258 EUR. Mėnesio gale ši suma atskaičiuojama iš atlyginimo. Taip pat kiekviena mėnesį mokamas 20 EUR depozitas. Pasibaigus darbo santykiams depozitas bus gražinamas jei kambariui nebuvo padaryta jokios žalos).

Kontaktinis telefonas: +4916093825247
Puderbach GmbH http://www.puderbach.com

Padėklų gamyba
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-06-24 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...