Scan Con Group A/S

DARBAS SUVIRINTOJAMS DANIJOJE

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 2700 €
Skelbimas galioja iki:2020-02-29
Įmonės veiklos sritis:Kita veikla
Darbo pobūdis:Scan Con Group A/S jau daugiau nei 20 metų užsiima laivų statyba Skandinavijoje, savo klientus aprūpina kvalifikuotais darbuotojais dideliems ilgalaikiams projektams.

Šiuo metu projektams Danijoje ieškome kvalifikuotų suvirintojų.

Reikalavimai darbuotojui:Reikalavimai:

-Turite suvirinimo darbo patirties laivų remonto ar gamybos srityje;
-Esate atsakingas, gebate dirbti komandoje;
-Turite galiojantį suvirinimo sertifikatą;
-Gebate skaityti brėžinius;
-Susikalbate angliškai.

Privalumai:-Hot work kortelė
-Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:Mes siūlome:

-Geras darbo sąlygas;
-Kelionės ir apgyvendinimas suteikiamas;
-Danijos įstatymus ir Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
-Patogią rotaciją 4/2.

Atlyginimas nuo 155 DKK/val.

Telefonas pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val.:

+37061795097

Kandidatuodami patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad Scan Con Group A/S ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais, bei Jūsų duomenys būtų saugomi Scan Con Group A/S duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Kontaktinis telefonas: +37061795097
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-02-29 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...