Felder Group Polska

Felder Group Polska, UAB

Doradca / pracownik serwisowy

Skelbimas galioja iki:2016-11-25
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Felder Group Polska Sp. z o.o. - dystrybutor maszyn do obróbki drewna, do pracy w dziale serwisu Żory (Polska) poszukuje doradcę serwisowego.
Praca stacjonarna w biurze oraz wyjazdy do klientów.
Reikalavimai darbuotojui:oczekujemy:
* wyksztalcenie średnie lub wyższe techniczne w zawodzie
     - mechatronik
     - mechanik maszyn
     - elektryk
* znajomosc j. polskiego i j.litewskiego w mowie i piśmie
* prawo jazdy
Privalumai:doświadczenie w pracy z maszynami stolarskimi
Įmonė siūlo:oferujemy:
* umowa o prace na 6 lub 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
* samochód służbowy
* praca w młodym dynamicznym zespole
* pobyt w mieszkaniu służbowym Żory

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontaktinis telefonas: +48324531472
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Felder Group Polska http://www.felder-group.pl

Obrabiarki do drewna FELDER
Od 60 lat zajmujemy się konstrukcją, produkcją oraz sprzedażą pierwszorzędnych obrabiarek do drewna.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2016-11-25 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...